Ką dažniausiai perka moterys?

Apsipirkinėjimas moterims yra tarsi atsipalaidavimas, pabėgimas nuo rutinos, bei geros nuotaikos pliūpsnis. Prekių būna įvairių, pradedant maistu ir baigiant baldais. Atrodo visos išlaidos yra reikalingos, nei vienos prekė negalima atsisakyti… Tačiau ką būtent dažniausiai perka moterys? Štai pagrindiniai dalykai, kuriuos dažniausiai galima aptikti jų pirkinių krepšeliuose

  1. Pirma vietą tenka makiažo priemonėms. Maža dalis moterų išgyventų be makiažo priemonių. Kiekviena moteris savo kosmetinę papildo vis naujais produktais, vieni iš populiariausių tai blakstienų tušai, lūpų dažai, blizgiai, taip pat akių šešėliai. Šiomis dienomis išeiti į gatvę be lašelio makiažo tampa tikru iššūkiu merginoms, moterims, todėl makiažo priemonių pirkimas tampa vis populiaresnis ir populiaresnis. Daugelis dar ir sieja savo gyvenimą būtent su makiažo profesija, tad joms šių priemonių prireikia kur kas daugiau. Makiažo šepetėliai, tonaliniai kremai, kurių tikrai neužtenka vienos spalvos peli incarniti
  2. Kūno priežiūros priemonės. Visa parfumerija, dušo želės, šampūnai, plaukų kondicionieriai, kaukės, aliejai, serumai, kūno šveitimo priemonės, dantų pastos, apsaugos nuo UV spindulių…. Visa tai yra būtinybė moters gyvenime. Visos priemonės asocijuojasi su švara, o moteris visada nori kvepėti ir būti švari. Todėl priemonės perkamos viena po kitos, išbandomi vis nauji produktai, kurie atitiktų mūsų poreikius, tiktų plaukams ar odai. O dar priskaičiuojant ir kūno plaukų šalinimo produktus, nagų lakus, antiperspirantus, kremus, priklausomai nuo metų laikų… O kur dar ir veido kaukės, prausikliai, pieneliai, valymo priemonės… Visko tiek daug, tačiau visko ir reikia.
  3. Trečioje vietoje pagal populiarumą būtų drabužiai. Kiekviena nori paįvairinti savo drabužinės turinį įsigydama naują palaidinę, megztuką ar kitą mielą drabužėlį. Kiekvienam metų laikui priskiriamas populiariausias pirkinys, pavyzdžiui žiemą labiausiai perkami šilti megztiniai, žieminės striukės, kepurės, pirštinės, rudens sezonu dažniausiai perkami paltai, šalikai, pavasario sezonu į spintą pradedamos įtraukti spalvos ir įsigyjama daugiau lengvesnių rūbų, odinių striukių, švarkelių, sportinių batelių, na o vasarą apsikrauti drabužiais labai nesinori, tad perkamos lengvos suknelės, basutės, maudymosi kostiumėliai, skrybėlaitės, kepurės ir akiniai nuo saulės.
  4. Dar vienas, bet ne mažiau svarbus dalykas moters gyvenime, tai maistas. Visi žinome, jog be maisto ir vandens pražūtume. Visoms moterims norisi vakarais pasigaminti salotų, pasimėgauti skaniu ir ne visuomet labais veiku maistu, ar paragauti naujo deserto, apie kurį labai svajojo.
  5. Namų priežiūros priemonės. Moteris turi ne tik kvepėti pati, bet ir gyventi švarioje bei kvepiančioje aplinkoje. Grindų plovikliai, kvapnūs oro gaivikliai, skalbimo milteliai, minkštikliai… O kur dar ir langų valymo priemonės, dėmių šalinimo riemonės, grindų šluotos ir šluostės, o galbūt net ir pelėsio naikinimo priemonės.
  6. Baldai. Šie pirkiniai nėra labai dažni, tačiau tos, kurios įsigijusios naują būstą, būtinai apsižiūri baldų parduotuvėse ar bent jau internetinėje baldų svetainėje. Baldai kainuoja daug rangiau, nei kelnės ar kosmetikos krepšys, tad investuoti į naujus baldus kainuoja daugiau pinigų. Tam reikia ir taupymo, kuriam prireikia laiko (rendi belli i tuoi capelli).

Tai pagrindinės kategorijos, kuriomis rūpinasi moterys. Juk maža dalis moterų bėgs į informacinių technologijų skyrių ir ieškos procesoriaus kompiuteriui… Arba ji tikrai nesuks į parduotuvę, skirtą garažo reikmenims. Nebent tai būtų jos darbas ir ji būtų atsakinga už visą inventorių. Šį darbą už moteris puikiausiai atlikti gali ir vyrai. Juk moters pareiga paruošti maistą, sukurti jaukius namus, o vyro – atlikti remonto darbus, sutvarkyti gendančią elektroniką ir pasirūpinti namų saugumu. Tai lemia ir apsipirkimo įpročius.